AUTODIELY KOŠICE

 

Autodiely Košice

Kvalitné autodiely v Košiciach za dobré ceny? Už 18 rokov sa snažíme pre Vás splniť obe požiadavky. AWM Slovakia je popredný dodávateľ náhradných dielov a autodielov pre autá všetkých svetových značiek. Navštívte nás na našich predajniach na Rampovej 4 alebo Južnej Triede 66 a presvedčte sa. Naši kvalifikovaní pracovníci s dlhoročnou praxou Vám radi poradia a ponúknu autodiely pre Váš automobil. Samozrejmosťou je rozvoz tovaru zdarma v rámci Košíc a okolia.

V našej ponuke nájdete široký sortiment autodielov, náhradné diely, súčiastky, oleje, mazivá, žiarovky, autokozmetika, autopríslušenstvo, doplnky, náradie, pracovné oblečenie či ochranné pomôcky. K dispozícii je Vám viac ako 6000 položiek skladom popredných svetových značiek:  TRW, MEYLE, SACHS, ATE, BOSCH, FILTRON, UFI, CASTROL, SHELL a iné. 

Ako na to?
Stačí navštíviť jednu z našich predajní či zavolať na kontaktné telefónne čísla. Následne zadáte našim predajcom VIN číslo Vášho auta a autodiel alebo súčiastku, ktorú potrebujete. Predajcovia Vám potom navrhnú najvýhodnejšie autodiely pre Vaše auto. V prípade potreby Vám tovar odvezieme domov zdarma v rámci Košíc a okolia.

 

Autodiely Košice